Pytanie

  • Wróżba. Ogólne zasady dla laików c.d.

    Zapomniałam zapytać.. czy jeśli upłynie określony we wrozbie czas , a nic się nie zmieni to czy mogę iść po wróżbę / poradę kolejny raz ? Czy lepiej jeszcze troszkę mimo wszystko poczekać ? Czy jeśli zacznie się coś dziac , ale nie do końca to co miało , albo ja będę czuła , że to jednak nie to to też mogę iść czy lepiej poczekać na rozwój wydarzeń dłużej ? No i chciałam iść do innej wróżki nie dlatego, że tamtej nie ufałam czy chciałabym ją sprawdzić natomiast nie wiedziałam wcześniej , że jest taka możliwość u mnie w mieście , a na żywo chyba lepiej i też myślę , że to osoba godna zaufania. Kolejne pyta IE to czy jak się już drugi raz wybiorę to opowiadać o tej pierwszej wrozbie ? I co dokładnie w niej było ? I co się sprawdziło a co nie ? Jaki był czas ? Czy zachować się jakby tamtej wróżby nie było i przychodzę z czystą karta. Pytam po prostu o to samo ?

Odpowiedź:

Może  pani  po  tym  czasie iść po  kolejną wróżbę  jeśli czas  upłynął.Osobiście  wolę  nie  pytać  o  czas  po  czekam  na  sprawdzenie się  a  czas  może  mnie  tylko z dezorientować .Proszę  też  zwrócić  uwagę  czy  inne  czynniki  miały miejsce  czy  nadal  stoję  w  tym  samym  miejscu.Zdecydowanie dać  sobie  więcej  czasu  i  o ile  to  możliwe  to  poczekać jak  najdłużej  nim  postanowi  się  ponownie  o  to  samo  zapytać  karty.

Wróżka  powinna  wzbudzać  pani  zaufanie jeśli  tego  nie ma to nie  ma  sensu  korzystać.Czy  to  jest  wróżka  online  czy  na żywo nie  ma  znaczenia  wszystko  zależy od  umiejętności  danej  wróżki.Profesjonalna wróżka  powie  pani  o  takich  rzeczach  o  których  pani  wie o  tym  co  było  i  jest (oczywiście o  nim  panią  nie  będzie  pytać  by  wyciągać informacje) W ten sposób weryfikuje pani wiedzę i  umiejętności  dalej  osoby. Mówi  też  o  tym  co  będzie ale  pani  powinna  być świadoma  że  na  przyszłość  pani  sama ma  wpływ o ile karty nie pokażą że  to  jest  niezależne od  pani,na  to  pani  wpływu  nie ma.

Wróżce nie  powinna pani  opowiadać o  tym  co  było w  innych wróżbach,wtedy  sugeruje  pani  już  odpowiedzi.Jeśli  to  ta  sama wróżka  może  pani  powiedzieć co  się sprawdziło ale  nie  to  na  co  pani  czeka dopiero.Jeśli  to  inna wróżka nic  pani  nie  mówi  tylko zadaje  pytania.Na  koniec  już  po  wróżbie  może  pani  ale  nie  musi ,wspomnieć że  np.inna  wróżka  też  tak  pani  powiedziała.

Pozdrawiam serdecznie

Beata  Kalinowska

DO  USUNIĘCIA