Pytanie

  • czy to przypadek?

    Mam pewne pytanie. Od jakiegos czasu, pamiętam tę noc- coś jakby mnie nawiedziło, czułam dziwną obecność w pokoju, a był ze mną jeszcze moj kot, który po prostu zwariował, zaczął mnie gryźć, płakał, prowadził mnie abym wyszła z pokoju.. nie mogłam usnąć, a za kazdym razem gdy chciałam to całe ciało sie telepało, a ja czułam, że ktoś oprócz mnie w nim jest.. skończyło się na tym, że poszłam spać do pokoju siostry, gdzie w koncu udalo mi się zasnąć. Chodzi o to, że od tej pamietnej nocy coś ze mną sie dzieje dziwnego... mam przeczucia, które sie sprawdzają! myslalam ze to przypadki, ale ich jest coraz więcej. Jest taki chłopak na którego punkcie zwariowałam i spotykałam się z nim..od miesiaca juz sie nie spotykamy bo okazalo się jakim jest oszustem. Miałam przeczucia do tego że znajomość sie skonczy i tak sie stało.. ja po prostu to czułam i miałam sny o tym... z bardzo negatywnym odczuciem.. jak siedzi zły i na mnie patrzy, coś do mnie mówi, a ja nie dowierzam w to wsyztsko.. tydzien po tym okazało się jakim człowiekiem złym jest. i tak jest zawsze... miałam sen że on pisze do mnie list, bardzo wzruszajacy a ja go czytam i nie wiem co odpowiedzieć ( takie dziwne uczucie) , tydzien po tym napisał sms że jego mama zmarła, ja czytajac ten sms czulam sie dokladnie tak jak we śnie. nie wiedxziałam co odpowiedzieć. miałam sen o zalanej łazience... powiedziałam rodzicom na drugi dzień "szykujcie się na wydatek, coś w łazience sie popsuje" wyśmiali mnie, a dwa tygdnie potem pękła rura i zalala lazienke, wydatkiem była nowa bateria do wanny, czy tam kranu.. i tak jest coraz częściej.... ja po prostu przeczuwam czyjeś nastawienie do mnie. Przeczułam wszystko co dany obiekt westchnień chciał mi zrobić. Nie mylilam się. Przeczułam równieź że moj telefon się zepsuje, dziwna myśl , nie wiadomo skąd. Za tydzień się popsuł. Tata bardzo mnie wtedy ochrzanił na co mu odpowiedziałam, żeby przypadkiem uważał, zeby jego telefon mu się nie zbił. Za tydzień rozbił swoj telefon na amen. Czy to sa przypadki czy ja naprawde posiadam jakas moc?...

Odpowiedź:

Na  podstawie tego  co  pani  napisała  nie  da  się  jednoznacznie  ocenić  z  czym  mamy do  czynienia .Pierwsza sprawa  okoliczności po  których pojawiły się  pewne  zdolności budzą  pewien  niepokój a  mianowicie musi  pani  zrozumieć  że  opętanie  nawiedzenie też  czasem  komuś  dają "moce" .Trudno  jest  mi  tutaj  w  mailu odnieść  się  do  tego  konkretnie gdyż  w  takim  przypadku  robi  się  szczegółowy  wywiad  z  taką  osobą  ,dwa przy  kontakcie  osobistym  jestem  wstanie  powiedzieć  na  95% z  jaką  energią  mamy  do  czynienia .

Są  dwie rzeczy które  trzeba  wyeliminować  na początku

*Opętanie -może  to  pani  sprawdzić  czy  idąc  do  kościoła  jest  wstanie  pani  iść do  spowiedzi  do  komunii (osoba  opętanie w  żadnym  wypadku  tego  nie  zrobi )  jeśli  jest  pani wierząca  jeśli  nie  to  sprawa  jest  trudniejsza .

*choroba  psychiczna  -To  też  trzeba  w  takim  wypadku  wykluczyć

Proszę  wykluczyć  najpierw  te  dwa  czynnik  a  później  idzie się  dalej i  szuka  przyczyny  z czym  mamy  do  czynienia .Czasem  są  osoby  u  których  po  latach  pojawiają  się  zdolności .Mnie  nie  pokoi fakt  ze  pani  ma  uczucie  jak  by  ktoś  był  w pani  jak  by była  inna  energia  to  niestety  jest  niepokojące .

Pozdrawiam

Beata Kalinowska

DO  USUNIĘCIA