Pytanie

  • Nieokreślony czas

    Witam :) Do tej pory miałem okazję kilka razy korzystać z wróżb Pani Beaty. Zwykle gdy o coś pytałem to karty pokazywały przybliżony czas w postaci liczby, np. 3. Wiem, że mogą to być np. 3 dni, tygodnie, miesiące, itd. Natomiast w ostatnim czasie gdy zadałem pytanie (inne niż w poprzednich wróżbach) karty nie pokazały żadnego czasu. Wskazały jedynie, że to nie nastąpi od razu i mam być cierpliwy. Co to może oznaczać?

Odpowiedź:

Tak się  dzieje kiedy  ktoś ma nie znać  czasu ,kiedy czegoś  mamy  nie  wiedzieć lub kiedy  my  sami  mamy wpływ  na  czas.Jeśli  brak  czasu  idzie w  parze z  cierpliwością to  z reguły jest  to dłuższy czas.Często  oznacza to  że gdyby  osoba  której  się  wróży  poznała  czas  na  początku np były by  to  lata sama na  dzień  dobry  mogłaby się  zniechęcić.Brak  czasu  często  też  wychodzi  przy osobach  niezdecydowanych,np.kiedy  ktoś  jest  z kimś w  trójkącie(tu  jest  jeszcze  jedna ciekawostka,kiedy  ktoś pyta  kiedy  zakończy się związek X ,takie  pytanie  nie  dotyczy  osoby  wróżącej więc  też  czas  może  się nam  nie  pokazać )

Ogólnie tak jak pisałam już nie raz czas  to  ta  część wróżby  która  jest  najmniej  precyzyjna.Kiedy stawiam Karty sobie nigdy  nie  pytam o czas bo  wiem że on  może  tylko  mnie wprowadzić w błąd.Trzeba zrozumieć że  wróżby nie  podają  dat  jak w kalendarzu,jeśli  już  to  czas  przybliżony.

Pozdrawiam serdecznie

Beata  Kalinowska

DO  USUNIĘCIA