Pytanie

  • Co dalej z nami?

    Pani Beato, czy może Pani napisać kilka zdan co Pani zdaniem wydarzy się w związku z obecną sytuacją na świecie? Rosja ogłasza mobilizację, konflikt się eskaluje... Wiem, że Pani nie specjalizuje się w takich przepowiedniach, ale jest Pani świetna wróżką więc z pewnością widzi Pani co może nastąpić. Liczę że może powie Pani coś, co nas pocieszy.... Dziękuję z góry

Odpowiedź:

Dobrze Pani zauważyła to nie jest moja specjalizacja.Ja nie robię ogólnych prognoz dla kraju świata itp gdyż skupiam na energii danej osoby i to pokazuje mi daną osobę.w prognozach dla ogółu tego nie ma.

To co teraz napiszę jest moją subiektywną ocenę a nie prognozą.

Uważam że przede wszystkich powinniśmy zadbać o swój komfort emocjonalny i psychiczny.Nie dajcie się manipulacji i propagandzie .Nie rezygnuj z swojego myślenia.Jest czas dużej inflacji kryzysu itp ale to było już do przewodzenia kiedy była pandemia (zamrożona gospodarka) musiało się to odbić na cenach i naszym życiu.

Wiele z was boi się wojny ,ze wojna może się przenieść na Polskę.Wykluczam to gdyż Polska nie jest celem .Natomiast może dojść w Polsce do chaosu związanego z dużą liczbą osób z Ukrainy.Nie będzie to wojna raczej wewnętrzny konflikt, przyjedzie czas kiedy wiele osób które pomagało zapłaci za to cenę.Jednak kiedy nastąpi bunt chaos te osoby i tak w dużej liczbie pozostaną u nas.Natomiast nie wolno dopuścić do tego by miały te same prawa co Polacy.

W wojnie Rosji z Ukrainą jest wiele dezinformacji i to po dwóch stronach nie tylko z jednej strony.Pomagać trzeba ,jednak świat nie powinien wciągać się w gierki innych.Prawdziwy cel i konflikt Rosji to Stany a Ukraina pełni funkcję pokazówki tylko.

Doświadczamy trudnego czasu ale Pamiętajcie Siła jest w Was,cały czas to od Was wszystko zależy i to Wy Sami będziecie mieć decydujący wpływ na ostateczny wynik pewnych działań.

Wiele osób boi się wojny,boi się że u nas mogłoby być działanie zbrojne,militarne.Na pewno tego w Polsce w czasie najbliższych nie będzie i raczej nie powinno ogólnie być. Nie będę pisać o sprawach politycznych tylko napiszę tyle że Polska zachowuje się jak by drażniła psa (pies to Rosja) i niestanie się tak że pies pogryzie wszystkich ale może pogryz kogoś kto drażni lub stoi obok.

Proces manipulacji trwa , wiele osób wpada w te pułapkę.Ja wam polecam żyć swoim życiem i nie oglądać wiadomości bo One tylko wprowadzają nie potrzebny chaos.

To co widzę od 2-3 lat to ktoś świadomie niszczy nam życie świadomie pod przykryciem dobra, zabiera.

Patrz na wielu płaszczyznach ,a nie tylko tu i teraz wtedy zrozumiecie wiele sprawa.Nie dajcie sobie nigdy zabrać swojej woli.Bo póki jesteś istotą myśląca jesteś dla innych wyzwaniem,kiedy dasz się złamać lub za inne korzyści pójdziesz za tłumem jesteś już stracony.....

 Pozdrawiam serdecznie

Beata Kalinowska

DO  USUNIĘCIA