Pytanie

  • Tarot, karty a pech w milosci

    Na początku chciałabym podziękować i powiedzieć, że jest Pani bardzo cierpliwą osobą. Przymierzam się do wróżby i czekam na dobry moment, ale chyba też trochę się boję. Niestety, zaczęłam czytać zbyt wiele o skutkach ubocznych. Przeczytałam na jednym z forów, że karty tarota mogą przynieść pecha w miłości? Z tego co zrozumiałam, można wróżyć na wszystko - pracę, karierę i inne rzeczy. Problemem jest ingerencja w sferę drugiej osoby. Czy jest w tym trochę prawdy, czy to po prostu mit, bujda? Jeśli jest w tym trochę prawdy, czy tak samo jest z klasycznymi czy anielskimi kartami? Wydaje mi się, że nie, tarot jest bardziej "ciężki", mroczny. Jestem ciekawa, czy jest w tym coś prawdy, czy to tylko nieprawda powtarzana w Internecie.

Odpowiedź:

Podczas  naszej rozmowy wyjaśniłam już te kwestie .Ja Tarota nie stawiam bo  dla mnie On ma trudną  i  często ciężką energię podkreślam  to moje subiektywne zdanie na ten temat .Zdecydowanie wolę Karty Klasyczne .

Skutki uboczne bardziej dotyczną nie  tyle kart co  złego podejścia do Kart ,do nadużyć które  zamiast pomóc często komplikują komuś życie .Kiedy ktoś SAM wszystko "ustawia " pod  wróżbę to też nie  jest  dobre .

DO USUNIĘCIA