Pytanie

 • Kłębuszki energetyczne

  Pani Beato kilka tygodni temu zostawił mnie chłopak, nic na to nie wskazywało, że nam się nie układa, nie mogę się z tym pogodzić, mieliśmy wspólne plany marzenia - to już mój drugi długi związek. Pewna wróżka zaproponowała mi - jak to nazwała - kłębuszki energetyczne - nie skorzystałam, bo nawet nie odpisała, czemu mają służyć te kłębuszki i co to takiego jest. Czy może tej kobiecie chodziło o przekazanie mi pozytywnej energii, żeby zapomnieć o przeszłości i iść do przodu? Czy coś takiego jest polecane? Pani Beato czasem zastanawiam się, czy nie jest coś na rzeczy, może moja rodzina odpracowuje jakąś karmę z poprzednich wcieleń lub pokoleń? Rodzeństwa moich rodziców są samotni lub po rozwodach, moje rodzeństwo także nadal single, czy nie jest to coś niepokojącego? Czy zwykłe moje wyolbrzymianie? Z góry dziękuję za komentarz.

Odpowiedź:

Witam  Panią 

Szczerze  pani  powiem że  pierwszy  raz  słyszę  tego  typu  określenie (Więc  nie  mam  pojęcia  czemu  miałby  to  służyć )  sądząc  po  zachowaniu  tamtej wróżki  ona  też  nie  bardzo  chyba  wiedziała  o  czym  pisze .Przekazywanie  energii  się  tak  nie  robi  więc  wątpię  by  o  to jej  chodziło Jak chce  się  odciąć  robi  się  rytuał  separacyjny (można nawet  samemu kupić  świece  do  tego i  wykonać  samemu ) 

CZARNA SEPARACYJNA ŚWIECA ADAMA I EWY Z WOSKU

Świeca ma za zadanie:

 • ułatwić zakończenie istniejącego związku, kiedy trudno nam jest podjąć decyzję o rozstaniu, a związek jest wyjątkowo toksyczny
 • zapomnieć o partnerze z przeszłości, którego nosimy w sercu wiele lat a nie mamy z nim kontaktu
 • oczyścić i pomóc w zgodzie odejść od siebie podczas rozwodu
 • pomóc oddalić od siebie niechcianego kochanka
 • oddalić, usunąć kochanka, który wkradł się do istniejącego związku 

 

 • Na  oczyszczanie  może  pani  zastosować  Rytuał oczyszczający.
 • Rytuał oczyszczający z przekleństw pospolitych z olejkiem ochronnym Magoi Agni

  Jest to rytuał, który możemy stosować co pewien czas np. cztery razy w roku. Oczyszcza nas z różnego rodzaju negatywnych „życzeń”, które zostały przekazane w naszą stronę świadomie bądź nieświadomie od obcych czy bliskich nam ludzi tzw. przekleństwa pospolite. Nawet jeżeli myślimy, że jesteśmy „czyści” i nikt nam źle nie życzył, warto zastosować ten rytuał. 
  Najsilniej działa w nowiu, ale można go wykonać każdego innego dnia jeżeli czujemy taką potrzebę. 

  Zestaw zawiera:  
  - Olejek fioletowy Magoi Agni
  - Czerwoną nitkę
  - Świecę białą
  - Papier pergaminowy
  - Dokłady opis rytuału

Te  dwa  zestawy  zakupicie  w  sklepie  Ezoterycznym  Stragan .Nie  jest  to  magia  rytualna .Ale  rytuały  na  bazie magii świec .Takie  rytuały  zrobi  pani  sama  za  nie wielkie  pieniądze .Tylko  nie  robić  ich  razem .Najpierw  jeden  cel  potem  drugi .

Pozdrawiam Panią
Beata Kalinowska

DO  USUNIĘCIA