Karty

CZY MOŻNA ZAUFAĆ KARTOM?

Nie należy traktować kart jako wyroczni, warto jednak wziąć pod uwagę rady oraz szanse,które odkryją. Czasami mogą ustrzec przed pułapką losu, czasami dzięki nim uda się uniknąć ryzyka lub dojrzeć jakiś szczęśliwy, niepowtarzalny moment. Warto jest też wziąć pod uwagę rady, przestrogi, upomnienia oraz szanse, które one odkrywają i zastanowić się nad tym, jak owe informacje mają się do naszego życia. Na sprawdzalność wróżby składa się przeszłość teraźniejszość, trafna ocena sytuacji oraz przyszłość (dotyczy to w dużej mierze pełnej wróżby – wybierając inną opcję niż  pełna wróżba, można nie dostać informacji aż tak rozległych). Jeśli ktoś wybiera 1 pytanie, to się skupiam na przyszłości (zresztą jeden rozkład nie uchwyci wielu spraw naraz).

Pamiętaj, że moja wróżba to prognoza Twojej przyszłości, ale to wy sami macie decydujący głos, jeśli chodzi o przyszłość. Wróżba to nie wyrocznia, a raczej powinna być traktowana jako życiowy drogowskaz, prognoza – ma pomagać w podejmowaniu decyzji, ale to Ty sam musisz podjąć decyzje – karty tego za Ciebie nie zrobią!

Czasami karty pokazują dosyć wyczerpując dany temat. Innym razem tylko zarys problemu.

Poza tym też jestem tylko człowiekiem i takie przyziemne sprawy typu zmęczenie również mogą mieć wpływ na jakość wróżby.

Pytaj tylko o poważne i istotne dla Ciebie sprawy. Nie zadaje się pytań „tylko dla pytania”.

Osoby, które świadomie wprowadzą mnie w błąd, mogą nie uzyskać wiarygodniej odpowiedzi!

 

KTO NIE POWINIEN KORZYSTAĆ Z WRÓŻB?

  • osoby poniżej 18 roku życia,
  • osoby z poważnymi zaburzeniami emocjonalnymi,
  • osoby chore na depresję (w trakcie leczenia),
  • osoby po spożyciu alkoholu,
  • osoby, które same prowadzą praktyki okultystyczne lub magiczne bez przygotowania,
  • osoby, które korzystają z magii,
  • kobiety w ciąży,
  • osoby z poważnymi chorobami (np. nowotwór).

Jeżeli należysz do którejś z tych grup, lepiej zrezygnuj z wróżby, gdyż może ona nie być do końca wiarygodna. Takim osobom po prostu nie powinno się stawiać kart!


KARTY, KTÓRYMI WRÓŻĘ:

Karty klasyczne

 

Karty klasyczne (druga talia)

 

Karty intuicyjne

 

ZAPRASZAM!

 

 

Andrzejki 2012r (karty Klasyczne)

 

Andrzejki 2012r (Karty Intuicyjne)