Mała refleksja

Jestem świadoma że doskonała nie jestem .Jednak w swojej pracy zawsze się staram , ....mimo tego że wielu rzuca mi kłody pod nogi...Najtrudniej chyba pojąć fakt że taka osoba jest z tej samej branży a ma w sobie tyle zawiści nienawiści ....Myśli że jak mnie "USUNIE" sama zyska uznanie ? Dziwne podejście ....Pewnie to przeczyta (przecież jest na bieżąco z tym co robię ) Powiem krótko nie zamierzam wchodzić w polemikę na takim poziomie jaki był zawarty w e-mailach tej pani  do  mnie .

Czasem  się  zastanawiam  po  co  ktoś  zadaje  sobie  tyle  trudu by  komuś  zaszkodzić ? Może  ludzie  dziś  już  tacy  są  …Nie  wiem ,nie  mnie  oceniać  takie  osoby .Kto  mnie  zna  wie że  zawsze  angażuje  się  na  100% staram się  pomóc  ,na  ile to  możliwe  bo  przecież  nie  przeskoczę  pewnych  rzeczy .Nie  jestem  wstanie  zmienić życia  każdemu .Zresztą  nie  każdy  tej  zmiany  chce .

Kiedy mam  wątpliwości  czy  warto  iść  tą  drogą  …Myślę  sobie ,jedna  osoba  stara  się  mi  zaszkodzić  a  tysiące piszą że  im  pomogłam …Więc  warto  nie  patrzeć  za siebie  tylko  przed  siebie. Jeśli  komuś  pomogłam  to  bardzo  mnie  to  cieszy  to  uświadamia mi  że  moja  praca  ma  sens .Jednak  NIE  OCZEKUJCIE   ode  mnie  że  ja  się  nigdy  nie  myślę…. No  niestety  rozczaruje  Was  ,tak  genialna  to  niestety  ale  nie  jestem 

Dlatego  osoba  która  się  do  mnie  zapisuje  powinna  być  tego  świadoma  czego  może  ode  mnie  oczekiwać . Jeśli  ma  wątpliwości lepiej   niech  nie  korzysta .Pisałam  to  już  wiele  razy …STAWIAM  KARTY TYM  KTÓRYM  NA  TYM  ZALEŻY  KTÓRZY  TEGO  CHCĄ mam też  inne  zajęcia  zawodowe  które  mogę  wykonywać  ,więc  MUSZĘ na  siłę  kogoś  zachęcać  itp. .

Pozdrawiam  Was  Kochani 

Ja  wiem że  jest  cała  ogromna  grupa  ludzi  którzy  cenią  moją  pracę   i  mój  wkład  w  ich  pomoc ,ja  to  bardzo  doceniam  i  tak  naprawdę  dzięki  Wam  mam  siłę  mierzyć  się  z  tym  jak  niektórzy  próbują  się  mnie  pozbyć .

Beata  Kalinowska

 

Podobny obraz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

9 komentarzy

 • Anna z Warszawy

  napisane przez Anna z Warszawy

  czwartek, 14 marzec 2019 18:58


  Jest pani wspaniałą osobą i bardzo dobrym doradcą a innych pewnie zazdrość zjada.
  Jestem z Panią i pozdrawiam ????????????

 • Gabi z Wrocławia

  napisane przez Gabi z Wrocławia

  niedziela, 07 październik 2018 15:24


  Jest pani wspaniałą osobą która w życiu bardzo mi pomogła.

 • Paweł

  napisane przez Paweł

  środa, 29 sierpień 2018 10:20


  Ja tam Panią bardzo pozytywnie wspominam. Rozmawialiśmy już dziesiątki razy, zna Pani moje problemy i nawet jeśli czasem życie idzie inną drogą niż karty nam powiedziały to i tak jest pozytywnie.
  Ostatnio analizowałem wróżbę z zeszłego roku... mówiła Pani o kobiecie, która jest mną zainteresowana, że będzie związek, miłość itp. Ona wybrała kogoś innego, nie mam z nią dziś kontaktu ale też nie mam do niej żalu za to co zrobiła.... Jednak w głębi spodziewam się, że kiedyś ona się odezwie... bo tak jak Pani powiedziała kiedyś, wróżba to nie jest ostateczna droga, że tak się stanie i basta... wróżba to wskazówka, która pokazuje nam czego możemy się spodziewać...
  Mimo braku miłości jestem szczęśliwy dzisiaj z tego co mnie spotkało. Pani Beata ma ogromny wpływ na poprawę samopoczucia, bo potrafi wyciągnąć człowieka z dołka psychicznego. To co nas spotyka w życiu to efekty naszych myśli czy decyzji, więc pretensje osoby korzystające z usług Pani Beaty powinny mieć raczej do siebie...
  I na koniec dodam: Warto być miłym i lojalnym, bo karma wraca... w moim przypadku Pani Beata odwdzięczyła się darmową wróżbą andrzejkową w 2017, która właśnie się spełnia.

 • Janka Sz

  napisane przez Janka Sz

  czwartek, 09 sierpień 2018 14:16


  Jest pani najlepszą wróżką na jaką trafiłam :)
  Niestety są osoby które pani zazdroszczą(branża ezoteryczna) Mnie kiedyś pewna pani wróżąca odradzała panią jako wróżkę a kiedy napisałam jej że korzystam z pani i mi się wszystko sprawdza zamilkła.(może to ta sama pani o której pani pisze)

 • Aleksandra

  napisane przez Aleksandra

  wtorek, 17 lipiec 2018 13:38


  Pani Beatko, kiedy ktoś jest naprawdę w czymś dobry, kiedy pomaga tak wielu ludziom (bo przecież gdyby tak nie było, to nie miałaby Pani wiernych wieloletnich klientów którzy wracają ) to zawsze znajdzie się jakaś ŻMIJA którą Pani blask (czytaj. umiejętności, osobowość, dobroć, profesjonalizm) będzie raził. A czym taka ŻMIJA może krzywdzić - słowem, kłamstwem, bredniami i oczernianiem. Jednak cokolwiek Pani nie będzie rozbiła to ŻMIJE zawsze będą, i choć domyślam się, że to boli - bo kłamstwa na nasz temat zawsze nas będą dotykały, szczególnie osoby które mają serca, uczucia. W takich sytuacjach proszę zawsze pomyśleć ( pamiętać) o nas - ogromnej rzeszy ludzi, których Pani podniosła na duchu, którym Pani pomogła, dając rady, wskazówki i myślę, że takie zazdrosne ŻMIJE nigdy nie osiągną tego co Pani - szacunku jaki my Pani klienci mamy do Pani - szacunku za profesjonalizm, serdeczność, ciepło, mądrość życiową, osobowość. Jest Pani niezwykłą Kobietą, a ŻMIJA zawsze pozostanie tylko ŻMIJĄ.


  pozdrawiam z całego serducha.

 • Doma

  napisane przez Doma

  piątek, 01 czerwiec 2018 22:22


  Czy myślała Pani, żeby to opublikować? Bez wchodzenia w polemikę, bo ma Pani rację to strata czasu i energii, niektórzy są ludzkimi odpadami, niewartymi uwagi. Niemniej jednak wiele, również podłych osób, dba o swój wizerunek i o to, jak są postrzegani, a piętno społeczne i zwykły wstyd są często bardziej dotkliwe niż np. kara ze strony wymiaru sprawiedliwości.

  W ostateczności zawsze mogę Pani polecić dwóch znajomych Ukraińców:)

  PRZYTULAM

 • Krystyna z Tarnowa

  napisane przez Krystyna z Tarnowa

  środa, 23 maj 2018 09:26


  Mnie Pani bardzo pomogła kiedy byłam w trakcie rozwodu.Bardzo dużo się posprawdzało ale najbardziej cenię sobie to pani fachowe wsparcie doradcze było mi wtedy bardzo pomocne.Widać że ma pani duże doświadczenie w takich przypadkach.Mnie to bardzo pomogło,to dzięki Pani zrozumiałam że życie nie kończy się na moim byłym już mężu.Uwierzyłam że bez niego też mogę być szczęśliwa.I tak dziś właśnie jest.
  Dziękuję za wszystko .

 • Jadwiga z Warszawy

  napisane przez Jadwiga z Warszawy

  poniedziałek, 21 maj 2018 07:01


  Ja miałam wróżbie u pani 4 razy i za każdym razem bardzo mi pani pomogła. Dużo się sprawdziło ale w niektórych sprawach sama poszłam inną drogą to jednak uważam że bardzo mi pani pomogła i ma pani prawdziwy dar i serce do tego co pani robi.

 • Krystyna z Opola

  napisane przez Krystyna z Opola

  niedziela, 20 maj 2018 19:42


  Ja korzystam z pani pomocy od 8lat i jestem bardzo zadowolona .I jak tylko mogę zawsze panią polecam .Osoby które u pani były z mojego polecenia też bardzo sobie panią chwalą .
  Oby pani nie zamierzała zaprzestać takich usług pani Beatko bo ja i inni panią bardzo potrzebujemy :)